Wifi internets – vairs nekādu vadu

Dec 23, 2012 by

wifi internetsArvien populārākas kļūst dažādas mobilas ierīces, kurās var izmantot internetu, piemēram, viedtālruņi un planšetdatori. Internetu šajās ierīcēs nodrošina mobilo tālruņu pakalpojumu operatori. Lai gan internets viedtālruņos un planšetdators var būs ļoti noderīgs, šīs ierīces nespēj pildīt visas datoru piedāvātās funkcijas, līdz ar to internets tālrunī neatsver nepieciešamību pēc interneta datorā.

Internetu portatīvajos datoros vislabāk nodrošina mobilo tālruņu pakalpojumu operatoru piedāvātais mobilais internets, kas ļauj izmantot internetu jebkurā vietā, kur ir pieejami mobilo tālruņu pakalpojumi. Taču jāņem vērā, ka mobilais internets ir diezgan lēns un diezgan dārgs, turklāt bieži vien datu apjoms, ko drīkst izmantot vienā mēnesī, ir ierobežots. Vajadzība pēc mobilā interneta nav arī tad, ja mājās iespējams izmantot kādu citu interneta veidu.

Attīstoties tehnoloģijām un pieaugot  cilvēku pieprasījumam pēc interneta vienmēr un visur, arvien vairāk sabiedriskajās vietās ir pieejams WI-FI internets. Atsevišķās vietās tas tiek piedāvāts bezmaksas, piemēram, dažādās kafejnīcās. Ir arī vairākas vietas, kur tiek piedāvāts maksas WI-FI interneta tīkls. Nosūtot maksas īsziņu, saņemsi unikālu kodu, ar kā palīdzību varēsi noteiktu laiku izmantot WI-FI internetu.

Šādas interneta vietas tiek piedāvātas visā Latvijā. Visvairāk tās ir koncentrētas, protams, pilsētās un citu apdzīvotu vietu centros, kur notiek cilvēku kustība un var rasties regulārs pieprasījums pēc WI-FI interneta. WI-FI internets ir pieejams benzīntankos, skolās, veikalos, ārstniecības iestādēs, automazgātuvēs, aptiekās, kafejnīcās, bankās, lombardos, muzejos kā arī vairākās citās sabiedriskās vietās.

Izmantojot publiskos WI-FI interneta piekļuves punktus, tiksi pie lēta un kvalitatīva interneta tieši tad, kad tas nepieciešams, nemaksājot abonēšanas maksu par pakalpojumu, ko lieto vien pāris reizes mēnesī .

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *