AUTO RIEPU SERVISS RĪGĀ PAR VISLABĀKO CENU.

Dec 4, 2020 by

Tā pat kā cilvēks nestaigā bez apautām kājām, būs neiespējami atrast auto, kas pārvietotos bez riepām. Automašīnas riepu nolietojuma līmenis un to kopējais tehniskais stāvoklis, katrā ziņā ir viens no būtiskākajiem rādītājiem tam, cik drošs ir auto, atrodoties uz ceļa un piedaloties ceļu satiksmē. Neatkarīgi no tā, kāda veida riepas izmantojat, auto ir jābūt drošai.Auto riepas ir iespēja nopirkt dažādās cenu kategorijās. Pirms riepu iegādes, vienmēr iesakām parunāt ar auto riepu servisa speciālistiem, lai pārliecinātos par savas izvēles pareizību. Ziemas riepas būs iespējams arī nodot glabāšanā, nesezonas laikā. Riepu pārbaude, īpaši, ja riepas ar radzēm, un citi ar auto riepu uzglabāšanu un izmantošanu saistīti jautājumi, tiek veikti riepu servisā, jebkuram klientam. Ja ar mašīnu brauc pa vājas kvalitātes ceļu, izredzes sabojāt mašīnas diskus ir ārkārtīgi liela. Jebkurā mašīnas riepu noliktavā parūpēsies arī par mašīnas diskiem, ja būs tāda vajadzība. Riepu serviss nodrošina arī auto riepu maiņu un riepu balansēšanu.

RIEPU UZGLABĀŠANA.
Ziemas riepas automašīnām, kas piedalās ceļu satiksmē pie mums, ir obligāta prasība no oktobra līdz martam. Protams, ka šis laika posms var ieilgt, jo viss ir atkarīgs no laikapstākļiem. Vissezonas riepām ir noteikti jāpārbauda protektora biezums pirms ziemas sezonas sākuma, lai nerastos nepatīkamas situācijas un pārpratumi. Viens no labākajiem ieguvumiem, iegādājoties jau lietotas vai arī mazlietotas riepas, nenoliedzami ir cenu starpība, kas nenoliedzami ir ievērojama, gandrīz četrdesmit procentus zemāka. Tas attiecināms gan uz vasaras, gan ziemas auto riepām.Pirms riepu pirkšanas, bez šaubām iesakām konsultēties ar servisa darbiniekiem, par piemērotākajiem risinājumiem konkrētajai automašīnai.

KUR MEKLĒT AUTO RIEPU PAKALPOJUMUS?
Jebkurš apmeklētājs novērtē automašīnu servisu, kas piedāvā dažāda tipa, ar riepām saistītus pakalpojumus un konsultācijas. Ja vajadzīgs nodot glabāšanā nesezonas auto riepas, jo mājas vai garāža nav tam piemērota, aicinām doties uz riepu garāžu un lietot automašīnu riepu noliktavas pakalpojumu. Lai nebūtu nekādu problēmu ar riepu sagatavošanu jaunajai darba sezonai, riepu sevisi visā Latvijā piedāvā diagnostiku, apkopes pakalpojumus un arī dažādus citus saistītus pakalpojumus un konsultācijas, lai pieredze uz ceļa pēc iespējas būtu droša un lieliska. Auto riepu servisā arī izmērīs protektora biezumu, salabos diskus un, vajadzības situācijā, balansēs mašīnas riepas, lai braukšana ir droša un patīkama gan šoferim, gan pasažieriem kā arī arī citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *