Kā izvēlēties jaunas riepas?

Oct 11, 2018 by

Ja nespējat pats izraudzīties auto riepas, noteikti uzziniet speciālistu ieteikumus. Pavisam jaunas riepas ļaus ievērojami samazināt gaisa piesārņojumu un ļaus izbaudīt katru braucienu bez jebkādām raizēm par savu un pasažieru drošību.

Riepu maiņa notiek ļoti veikli, tādēļ nebūs pašam jācenšas to paveikt. Lai palielinātu Jūsu drošību uz ceļa, citreiz nepieciešama speciāla disku valcēšana, ja nu gadījumā tie ir nedaudz deformēti. Bet protams, ka riepu centrs piedāvā ļoti dažādus pakalpojumus, tāpēc disku remonts kopumā sevī iekļauj to slīpēšanu, līmēšanu un daudz ko citu. Modernais riepu serviss vēlas katram sniegt visu vajadzīgo, tādēļ pieejamas dažādu sezonu un izmēru riepas.

Uzzini vairāk- http://mmkserviss.lv/riepu-abc/

Ziemas sezonas labākās riepas

Piedāvātās vissezonas riepas ir viens no finansiāli izdevīgākajiem riepu variantiem, jo tās ir atļauts izmantot visu gadu bez pārtraukuma. Taču M+S automašīnu riepas labāk piemērotas tiem cilvēkiem, kas ziemas sezonā reti izmanto auto. Tādēļ daudz vairāk tiek ieteiktas ziemas riepas, ar kurām būs patīkami un droši pārvietoties pat uz apledojuša ceļa. Ziemas riepu izpārdošana ļauj katram sagādāt sev pat vislabākās Sailun vai Dayton riepas. Lai spētu apmierināt katru klientu, piedāvājumā ietilpst visdažādāko izmēru un veidu Hankook un Falken riepas. Izvēloties vislabākās riepas, vispirms pievērsiet pastiprinātu uzmanību to kopējai veiktspējai, minētajai noturībai pret dažādām sānslīdēm u.c. nozīmīgiem nosacījumiem.

Labāko ražotāju vasaras riepas

Labākās vasaras riepas radītas tā, lai Jūs bez raizēm spētu kontrolēt auto arī brīdī, kad notiek akvaplanēšana u.c. bīstamās situācijas. Ir svarīgi padomāt par to, kādus ceļus ikdienā izvēlaties – grants ceļus, līdzenus pilsētas ceļus utt. Viena no iecienītākajām izvēlēm ir tieši Kumho riepas, jo to kvalitāte itin nevienam neliek vilties. Tieši tāpat iespējams izraudzīties Antares riepas, kas nodrošina ievērojamu stabilitāti un triecienizturību, lai arī kāda veida ceļus Jūs ikdienā izmantotu. Lai jaunās riepas ilgāk kalpotu un nerastos dažādas problēmas uz ceļa, ir vēlams biežāk pārliecināties par to, kāds riepās ir spiediens.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *