Profesionāli trimmeri pagalma kopšanai

Oct 17, 2018 by

dārza darbiPiemājas pagalma vai nelielas vasarnīcas teritorijas sakopšanai jāizmanto jaudīgi un ļoti kvalitatīvi rīki, kas paredzēti dažāda apjoma darbiem.

Trimmeri piemēroti garai un biezai zālei pat lielās teritorijās, pietam daudziem no šiem modeļiem ir izturīgi akumulatori, nevis tvertnes benzīna uzpildei. Zāles trimmeri var tikt izmantoti samērā nelielu krūmu likvidēšanai, tomēr tādā gadījumā auklas spole jāaizvieto ar speciālu ripu.

Apzinoties to, ka jebkurš trimmeris nav pārāk smags, to ērti lietot lielu platību tīrīšanai, galvenais lietot arī plecu siksnu, lai nekaitētu savai veselībai. Pilnīgi visi trimmeri būs noderīgi privātmāju iedzīvotājiem, jo nekad nebūs jāuztraucas par neizturamu troksni un nekārtību.

Profesionāli krūmgrieži ļauj izdarīt vairāk

Krūmgrieži ir diezgan līdzīgi trimmeriem, tomēr ir būtiskas atšķirības, kas jāpatur prātā, lai labāk saprastu, kuru instrumentu vērts izmēģināt. Īpaši biezi saaugušām nezālēm un krūmājiem būtu jāizmanto atbilstošs krūmgriezis, kas ļaus Jums tiešām precīzi veikt dažādas kustības. Patīkami, ka krūmgriežiem ir nepārspējama manevrētspēja, turklāt daudziem no tiem ir speciāli izveidots, kas dod iespēju īsākā laikā atsākt darbu.

Krūmgriežus ir iespējams vieglāk vadīt dažādos augstumos, turpretim trimmeri vairāk piemēroti tam, lai mauriņš tiktu nopļauts maksimāli tuvu zemei. Būtībā krūmgrieži ir visai universāli, tomēr atsevišķos gadījumos tie var izrādīties piemēroti vienīgi tievu koku zāģēšanai un jaunaudžu tīrīšanai, tādēļ rūpīgi jāizraugās atbilstošākā prece.

Neizniekojiet laiku, lietojiet lapu pūtēju

Jūs noteikti varēsiet ieekonomēt laiku un enerģiju darot arī citus tīrīšanas darbus, jo piedāvājumos iekļauti arī visai jaudīgi lapu pūtēji.

Domājot par maksimālu komfortu un labsajūtu, piedāvājumos šeit ir daudzi modeļi, kas speciāli aprīkoti ar liela tilpuma maisiem, tas uzreiz nozīmē, ka tiem ir izveidota arī iesūkšanas funkcija. Lapu pūtējs lieliski noderēs arī ceļa malas tīrīšanai, terasei utt., jo lielā jauda ļaus atbrīvoties no dažādiem atkritumiem.

Būtiski izpētīt, kāda ir maksimālā pūtēja jauda, motora veids utt., lai pēc iespējas labāk varētu pielāgoties tieši Jūsu prasībām. Lai izvairītos no sāpēm un diskomforta sajūtas, daudzus šādus pūtējus iespējams uzlikt kā mugursomu, tāpēc plānotā darba veikšana būs pavisam droša un ērta.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *