Rāmis izcels mākslas darbu

Sep 20, 2018 by

Lai arī liela daļa joprojām domā, ka ierāmēt var tikai gleznas un foto, realitātē iespējas ir nebeidzamas. Kanvas gleznas arī ir iespējams ievietot rāmī, Tev vajag tikai atrast atbilstošu veidu.

Kanvas un dažādu citu darbu ierāmēšana noteikti ļauj daudz ilgāk saglabāt tā kvalitāti, atsevišķās situācijās tā tiek uzlabota. Arī foto glezna ar atbilstošu rāmi būs daudz īpašāka, tāpēc varēsi izcelt savas labākās atmiņas. Piedāvātā gleznu ierāmēšana ietver uzreiz vairākus uzdevumus, kā viens no tiem ir ideālā rāmja sagatavošana. Atstājot savu mākslas darbu profesionāļu rokās, Tu varēsi būt pilnīgi drošs, ka pat necils darbs izskatīsies ļoti vērtīgs.

Uzzini vairāk- https://ieramepats.lv/

Ierāmēšanas darbi jāizplāno jau pašā sākumā, lai saprastu, kāda veida rāmi un arī stiklu izvēlēties. Speciālisti diezgan bieži izmanto arī paspartū kartonu, kas piedāvājumā ir atrodams ļoti atšķirīgās krāsās, pietam ar dažādām virsmām. Kopumā pieejami aptuveni 200 dažādi veidi, tādēļ ir iespējams to pielāgot katram darbam. Pareiza paspartū izvēle un dažādu variantu apvienošana pilnībā spēj mainīt iegūto noskaņu, tāpēc tas jādara ļoti rūpīgi. Tieši tikpat nozīmīgi ir izvēlētie darba rāmji, jo to formai un speciāliem dekoriem ir jāpalīdz radīt vēlamo efektu.

Katram foto īpašs rāmis

Foto rāmji pieejami ļoti lielā apjomā – vismaz 1200 veidi, tāpēc katram atradīsi vajadzīgo. Galvenokārt šādi foto rāmīši tiek gatavoti no metāla vai koka, bet pieejami arī citi varianti un īpašas formas. Bilžu rāmji savstarpēji atšķiras arī pēc svara un izturības līmeņa, tieši tāpēc jāsaprot, kas Tev būtu piemērotākais. Gleznu rāmji būtu jāmeklē daudz rūpīgāk, jo atsevišķi mākslas darbi var būt smagāki, līdz ar to konkrētajam rāmim jāspēj to stingri noturēt un izcelt. Gleznu rāmji tiek sagatavoti katram individuāli, tādēļ cenas atkarīgas no vairākiem sīkumiem. Bet cenu vienmēr veido arī atsevišķi papildus elementi, piemēram, pieprasītais stikla veids.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *