RIEPU GLABĀŠANAS SERVISS.

Dec 9, 2020 by

Automašīnu bez riepām iedomāties nvaram, jo arī cilvēki bez kurpēm nestaigā. Riepu nolietojuma pakāpe un to kopējais tehniskais stāvoklis, visādā ziņā ir viens no svarīgākajiem rādītājiem tam, cik drošs ir auto, atrodoties uz ceļa un piedaloties ceļu satiksmē. Neatkarīgi no tā, kāda veida riepas izmantojat, automašīnai ir jābūt drošai.Mašīnas riepas būs iespēja nopirkt dažādās cenu kategorijās. Pirms auto riepu iegādes, vienmēr iesakām parunāt ar auto riepu servisa speciālistiem, lai pārliecinātos par savas izvēles pareizību. Ziemas riepas būs iespēja arī nodot glabāšanā, nesezonas laikā. Auto riepu servisi vienmēr nodrošina visāda tipa pakalpojumus, saistītus ar auto riepu stāvokļa pārbaudi. Ja ar mašīnu brauc pa vājas kvalitātes ceļu, izredzes sabojāt mašīnas diskus ir ārkārtīgi liela. Izdevība sabojāt diskus, braucot pa Latvijas ceļiem, ir ļoti liela iespējamība, tādējādi to apkope ir ārkārtīgi svarīga. Riepu servisi nodrošina arī riepu maiņu un auto riepu balansēšanu. Uzzini vairāk mājas lapā!
Ziemas riepas automašīnām, kas piedalās ceļu satiksmē pie mums, ir obligāta prasība no oktobra līdz martam. Protams, ka šis laika posms var ieilgt, jo viss ir atkarīgs no laikapstākļiem. Ja izmantojat vissezonas mašīnas riepas, nepieciešams pārbaudīt to protektora stāvokli, vēlams pirms katras sezonas sākuma. Viens no labākajiem ieguvumiem, iegādājoties jau lietotas vai arī mazlietotas riepas, nenoliedzami ir cenu starpība, kas visādā ziņā ir ievērojama, gandrīz četrdesmit procentus zemāka. Tas attiecināms gan uz vasaras, gan ziemas auto riepām.Pirms riepu iegādes, visādā ziņā iesakām konsultēties ar servisa darbiniekiem, par atbilstošākajiem risinājumiem konkrētajai mašīnai.

RIEPU SERVISA PAKALPOJUMS IKVIENAM INTERESENTAM.
Katrs klients novērtē auto servisu, kas piedāvā dažāda tipa, ar riepām saistītus servisus. Ļoti daudzi automašīnu servisi nodrošina arī riepu uzglabāšanas servisu, jo, būsim reāli – ne visiem mājokļi ir īpaši atbilstoši tam, lai pareizos apstākļos uzglabātu papildus riepu komplektu, nemaz nerunājot par to, ka tas aizņem vietu. Auto riepas servisos visā Latvijā ir iespējas pārbaudīt, labot, mainīt un arī visādi citādi savest kārtībā esošajai vai arī nākošajai darba sezonai. Auto riepu servisā arī izmērīs protektora biezumu, salabos diskus un, nepiecišamības apstākļos, balansēs auto riepas, lai braukšana ir droša un patīkama gan šoferim, gan pasažieriem kā arī arī citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *