RIEPU SERVISA PIEDĀVĀJUMI

Jan 13, 2020 by

Automašīnu bez riepām iedomāties nevaram, jo arī cilvēki bez kurpēm nestaigā. Riepu nolietojums un arī tehniskais stāvoklis noteikti ir ārkārtīgi nozīmīgs drošības rādītājs. Automašīnai jāatbilst visiem drošības standartiem, neskatoties uz to, vai lietojat jaunas vai arī jau lietotas mašīnas riepas.Mašīnu riepas nenoliedzami būs atrodamas lielā cenu amplitūdā. Auto servisa darbinieki un riepu eksperti, vienmēr laipni atbildēs uz visiem jautājumiem un arī konsultēs par piemērotāko risinājumu. Auto riepu serviss piedāvā arī automašīnu riepu uzglabāšanas pakalpojumu. Auto Riepu pārbaude, īpaši, ja riepas ar radzēm, un citi ar automašīnu riepu uzglabāšanu un izmantošanu saistīti jautājumi, tiek veikti riepu servisā, jebkuram klientam. Ja ar mašīnu brauc pa vājas kvalitātes ceļu, izredzes sabojāt automašīnas diskus ir ārkārtīgi liela. Opcija sabojāt diskus, braucot pa Latvijas ceļiem, ir ļoti liela iespējamība, tādējādi to apkope ir ārkārtīgi svarīga. Auto riepu servisa piedāvājumā ietilpst arī tādi pakalpojumi kā mašīnas riepu maiņa kā arī riepu balansēšana.

Uzzini vairāk – https://mmkserviss.lv/pakalpojumi/

AUTO RIEPU UZGLABĀŠANA.

Ziemas riepas automašīnām, kas piedalās ceļu satiksmē Latvijā, ir obligāta prasība no oktobra līdz martam. Protams, ka šis laika posms var ieilgt, jo viss ir atkarīgs no laikapstākļiem. Ja izmantojat vissezonas automašīnu riepas, derētu pārbaudīt to protektora stāvokli, vēlams pirms katras sezonas sākuma. Pērkot lietotas vai mazlietotas ziemas riepas, visādā ziņā ir ekonomija, jo eksistē izredzes ietaupīt teju 40 procentus, kas ir diezgan liela naudas summa. Nereti, šāda atšķirība ir arī vasaras vai vissezonas riepām.Pirms riepu iegādes, katrā ziņā iesakām konsultēties ar servisa darbiniekiem, par atbilstošākajiem risinājumiem konkrētajai mašīnai.

 

KONSULTĀCIJA RIEPU SERVISĀ.

Riepu serviss, kas nodrošina saistošus piedāvājumus ikvienam klientam, vienmēr ir zelta vērtē. Ļoti daudzi mašīnu servisi nodrošina arī riepu uzglabāšanas pakalpojumu, jo, būsim reāli – ne visiem mājokļi ir īpaši atbilstoši tam, lai pareizos apstākļos uzglabātu papildus riepu komplektu, nemaz nerunājot par to, ka tas aizņem vietu. Lai nebūtu nekādu problēmu ar riepu sagatavošanu jaunajai darba sezonai, riepu sevisi visā Latvijā piedāvā diagnostiku, apkopes pakalpojumu un arī daudz citus saistītus pakalpojumus, lai pieredze uz ceļa ir droša un lieliska. Mašīnas riepu servisā arī izmērīs protektora biezumu, salabos diskus un, nepiecišamības apstākļos, balansēs mašīnas riepas, lai braukšana ir droša un arī patīkama gan šoferim, gan pasažieriem kā arī arī citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *