Sieviešu apģērbi: niša, kur nopelnīt

Apr 25, 2022 by

Close up of woman hands choosing clothes hanging on rack in workshop

Zināms, ka augstākas algas ir vīriešiem, taču lielākās tērētājas tikām ir daiļā dzimuma pārstāves. Galu galā, vīrietim vajadzīgs kāds, kas palīdzētu nopelnīto godam iztērēt. Un kā zināms, kur ir pieprasījums, tur ir arī biznesa iespējas. Un viena no šādām sfērām ir sieviešu apģērbi. Kā izrādās, lietotu apģērbu tirgū piedāvājums pēc lietota sieviešu apģērba ir augsts, un dāmas labprāt meklē iespējas zīmolu apģērbus iegādāties par izdevīgāku cenu. Turklāt tirgus iespējas paveras ne vien Latvijā, bet jo sevišķi – ārzemēs. 

Peļņas gūšana ar sieviešu apģērbu pārdošanu var būt gan vienreizējs pasākums, lai iztīrītu skapi un apnikušās drēbes nomainītu pret jaunām, gan arī stabils ienākumu gūšanas veids. 

Nolēmu šo biznesa ideju papētīt tuvāk un vairāk par lietotu sieviešu apģērbu biznesu pastāstīšu turpinājumā!

Kad attiecībām ir pielikts punkts…

Par to, cik daudz naudas iespējams iegūt, pārdodot lietotus brenda apģērbus, var pārliecināties noskatoties Netflix pasaules mēroga popularitāti ieguvušo dokumentālo filmu “Tinder Swindler” (tulk. “Tinder krāpnieks”). 

Tas ir stāsts par vīrieti, kas savu iztiku pelna, dzīvodams uz neskaitāmu sieviešu rēķina. Vīrietis iepazīšanās nolūkos izmanto aplikāciju Tinder, un sievietes savaldzina, uzdodoties par dimantu miljardieri. Vēlāk gan atklājas, ka šis bizness ir bīstams, vīrieša dzīvībai draud briesmas un savas lielās bagātības izmantot nav iespējams, lai pēc kredītkartes lietošanas datiem ienaidnieki neuzzinātu vīrieša atrašanās vietu. Tad nu daiļās dāmas steidzas glābt savu mīļoto, griežoties kredītiestādēs pēc vairākos desmitos tūkstošu mērāmu aizdevumu.

Tomēr stāsts nebeidzas ar to, ka vīrietis piekrāpj un izputina neskaitāmas sievietes, mierīgi uzdzīvodams par viņu naudu. Viena no stāsta varonēm pēc tam, kad atklāta vīrieša krāpniecības shēma, savāc visas viņa dizainera drēbes un izliek tās pārdošanā. Visu naudu gan atgūt nav iespējams, tomēr šis bizness sniedz vismaz daļēju zaudējumu kompensāciju. 

Turklāt šis piemērs parāda, ka pieprasīti ir ne vien lietoti sieviešu apģērbi, bet arī lietoti vīriešu dizaneru apģērbi.

Kur pārdot lietotu vīriešu un sieviešu apģērbu?

Neatkarīgi no tā, vai apģērbu pārdošana ir ilgtermiņa biznesa plāns vai vienreizējs eksperiments, vietnes apģērba pārdošanai ir neskaitāmas. Starp populārākajām internacionālajām tiešsaistes vietnēm sieviešu apģērba pārdošanā iespējams minēt tādas mājaslapas kā etsy, ebay, shopify, swap, mercari, craigslist, poshmark un varagesale. 

Latvijā vīriešu/sieviešu apģērbu pārdošanai lietotu apģērbu kategorijā arī ir vairākas mājaslapas, kur izvietot savu piedāvājumu. Bez maksas sludinājumus publicēt var vietnē dalder.lv, turklāt šajā mājaslapā izveidot iespējams arī savu biznesa profilu un mājaslapu. Starp populārām vietnēm iespējams minēt arī andelemandele.lv un atverskapi.lv. 

Sieviešu apģērbi kā stabils bizness

Ar lietotu sieviešu apģērbiem iespējams pelnīt naudu arī ilgtermiņā. Tādā gadījumā gan to nevar uztvert vieglprātīgi kā hobiju, kas neprasa daudz laika, bet gan jārēķinās ar nopietnu laika ieguldījumu un nodošanos. 

Lai attīstītu biznesu lietotu sieviešu apģērbu jomā, jākļūst par humpalu ekspertu! Arvien pieprasītākas būs tās markas, kuras izvēlas slavenības. Tāpēc sekošana līdzi slavenu cilvēku ģērbšanās stilam ir viena no veiksmes atslēgām, lai pēcāk zinātu, kurš zīmols sieviešu apģērbu tirgū būs pieprasītāks. Vislabāk, ja izdodas atrast līdzīgu tērpu kā slavenībai kādā no sociālos tīklos publicētām fotogrāfijām – tā būs vislabākā reklāmas kampaņa. 

Zīmolu sieviešu apgērbi meklējami miljonu vērtajā biznesā – humpalās. Tas nozīmē, ka uz vietas apģērbs tiek iegādāts par zemāku cenu, bet vēlāk – pārdots krietni vien dārgāk ārzemju vai Latvijas tirgū. Turklāt šādu biznesa shēmu iespējams ievērot ne vien darbojoties sieviešu apģērbu biznesā, bet jebkurā nozarē. Tas ir princips: pērc lētāk, pārdod dārgāk.

Un kāpēc ne?

Iespēja gūt papildus ienākumus nekad nav peļama. Katram vienīgi jāatrod sava īstā niša. Ja interesē mode un apģērbs, tad lietotu brendu sieviešu apģērbu tirdzniecība ir perspektīva biznesa ideja, kurā gūt panākumus. Turklāt šāda veida bizness var kļūt arī par pamatnodarbošanos, jo veiksmīgi izvēloties apģērbus pārdošanai, iespējams nopelnīt pat ap 1000 EUR mēnesī. Viss atkarīgs no uzstādītā uzcenojuma un prasmes izveidot saistošu sieviešu apģērbu reklāmu.

 

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *